Galeria Realizacji
Zobacz nasze portfolio
Ogrody prywatne
Miejsce w którym zawsze możesz odpocząć od zgiełku miasta, nie myśląc o pracy
Ogrody firmowe
Zbuduj prestiż swojej firmy dbając o jej otoczenie
Talaria Resort&Spa
Trojanów
Jest to zespół pałacowo-parkowy to miejsce, w którym zrealizowaliśmy nasadzenia o charakterze nawiązującym do tradycji i klimatu tego miejsca. Otoczeniem są naturalne stawy, łąki, zabytkowe drzewa. Dominują wiekowe graby, jesiony i kasztanowce.

Radosnym elementem jest różanka czyli zestawienie nasadzeń róż bylin i traw w kształcie owalu, z wyrysowanymi ścieżkami oraz parterami z bukszpanu. Wśród nich rosną róże pienne, wielkokwiatowe i okrywowe.
Ponadto wykonywaliśmy nasadzenia w takich miejscach jak:
McDonald's Puławy
Reprezentacyjna zieleń przed restauracją mająca podwyższyć jej poziom. Wiele kolorowych krzewów takich jak tawuły, berberysy, derenie a także kwitnące hortensje czy pięciorniki świetnie ściągają uwagę i pasują do kolorowego brandingu firmy McDonald's.
Zieleń osłonowana na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych nowo wybudowanej niecki do składowania odpadów komunalnych
Zieleń specjalnego przeznaczenia. Projekt zrealizowany na wyjątkowo trudnym bo bardzo piaszczystym i jednocześnie częściowo wzniesionym terenie. Roślinność ma za zadanie osłaniać nieckę przyszłego składowiska odpadów, chroniąc przed nadmiernym wiatrem i roznoszeniem odpadów. Wykonano również nowe nasadzenia pod budynkami biurowymi, powstały również nowe trawniki.
Zieleń miejska
Zrealizowaliśmy największe inwestycje w Puławach.
Puławski Park Naukowy-Technologiczny
Nowoczesne nasadzenia w otoczeniu labolatoriów i biur.
Atrakcyjny projekt. Miejsce nauki i rozwoju biznesu. Obszerny teren z dużym parkingiem. Pomiedzy głównymi budynkami stworzono enklawę do odpoczynku pośród roślin i wody. Inwestycja ta obejmowała również montaż systemu nawadniającego.
Skwer Niepodległości
Zielona, otwarta przestrzeń dla mieszkańców Puław i odwiedzających Pałac Czartoryskich

Inwestycja zrealizowana w 2012r. Położony w sąsiedztwie osady pałacowo-parkowej Czartoryskich. Skwer jest jednym z największych terenów zielonych w mieście. Pomiędzy starodrzew wkomponowano alejki z bogatą zielenią.
Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Zielone otoczenie jednej z najnowszych inwestycji miejskich. Połączenie nasadzeń niskich okrywowych roślin z ozdobnymi krzewami.
Park Solidarności
Założony w 2008 r. stanowi jedną z większych zielonych enklaw w Puławach. Położony pomiędzy blokami jest chętnie wybierany jako miejsce odpoczynku. Stworzono nowe alejki, place zabaw i boiska. Obiekty te zostały otoczone nasadzeniami z roślin okrywowych, krzewów lisciastych a starodrodrzew został uzupełniony o nowe nasadzenia. Fot. UM Puławy
Skwer przy ulicy Sieroszewskiego
Mała oaza zieleni w samym środku miasta. W otoczeniu nowo powstałej ścieżki posadzono byliny, krzewy liściaste i iglaste.
Skwer Kujawskiego
Miejsce w tętniącej życiem części miasta. Zieleń na skwerze pomiędzy Galerią Zielona a urzędem Skarbowym. Nowoczesne urbanistyczne założenie. Formowane żywopłoty z grabu i berberysów połączone ze strzyżonymi na kształt sześcianu lipami. Teren wymagał rekultywcji. W tym celu zgodnie z projektem usunięto część starodrzewu, powstały też nowe trawniki i łąka kwietna.
Zielen na terenie nowo wybudowanej Hali sportowej w Puławach
Najnowsza inwestycja w Puławach. Budynek otaczają szerokie trawniki wraz nasadzeniami drzew, krzewów liściastych i iglastych a także traw. Teren zrekultywowano po dawnym tartaku. Stanowiło to spore wyzwanie przy sadzeniu roślin ze względu na nieurodzajną, nieprzyjazną dla nich glebę. Wymagała ona zrekultywowania i wzbogacenia kompostem.
Napisz do nas!
Przygotujemy wstępną wycenę ogrodu
E-mail
Imię i nazwisko
Telefon
Komentarz
Wysyłając zapytanie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.
Nasze dane adresowe
Mgr inż. Aldona Sójka
+48 697 08 84 23
centrumpulawy@szkolkisojka.pl

ul. Lubelska 100
24-100 Puławy