Aktualności Szkółki

Nasze stoisko nagrodzone na Zieleń To Życie 2021!

Do tej pory nie ochłonęliśmy po wystawie ☺ Wyjątkowa edycja, po takiej przerwie każdy nie mógł się doczekać aby zobaczyć stoiska, nowości z roślin a przede wszystkim znajome twarze! 😀 Cieszymy się, że również mogliśmy wziąć udział w wystawie oraz dołożyć cegiełkę do promocji zieleni 🌱

Nasz pomysł i wysiłek włożony w przygotowanie tematycznego stoiska został nagrodzony - Brązowy Wawrzyn za najatrakcyjniejsze stoisko jest nasz!


Tematem przewodnim była scena teatralna a na niej barwne przedstawienie roślin, zjawiskowych ozdób oraz przepięknej pary tanecznej.


Zawsze staramy się inspirować Was niecodziennymi kompozycjami kolorów, gatunków i form, na wiosnę, lato i jesień. Nie inaczej było i tym razem, barwne kompozycje w odcieniach purpury, bordo i fioletu, podkreślone srebrem oraz dodatkami w stylu glamour. Całość niczym teatralne przedstawienie, pełne emocji, kolorów, ruchu oraz elegancji.

Pełno przyjacielskich spotkań, od partnerów handlowych, kolegów i koleżanek z branży aż po zwykłych pasjonatów roślin. Niezwykle miło było Was ponownie zobaczyć po tak długiej przerwie!